O společnosti MagikINFO s.r.o.

Jsme česká společnost, která vyvíjí a prodává systém MagikINFO, nástroj určený ke správě Vašeho IT. Působíme na českém, slovenském a polském trhu. Naše Portfolio čítá více než 500 zákazníků soukromé i státní sféry. Vždy se snažíme vycházet Vám vstříc a pružně reagovat na Vaše potřeby.

Slider

Hlavním zaměřením společnosti je vývoj produktu MagikINFO a s tím spojené poskytování služeb v oboru informačních technologií, zejména pak v oblasti správy podnikového IT a licenční politiky. Systém MagikINFO má za sebou již patnáctiletý vývoj a my věříme, že dalších minimálně patnáct let má ještě před sebou.

Náš tým je tvořen programátory, produktovými specialisty se znalostmi v oblasti software asset management a obchodními zástupci. Působíme na českém, slovenském a polském trhu, kde se nám v posledních letech podařilo velmi úspěšně etablovat.

Mezi naše klienty patří společnosti ze soukromého sektoru, stejně jako subjekty státní správy a samosprávy. Žádný zákazník pro nás není malý, portfolio našich zákazníků tvoří společnosti od 5 počítačů do 8 000 počítačů.

 

Naše hodnoty:

Spokojenost zákazníků na prvním místě

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Snažíme se dělat vše pro to, aby naši zákazníci byli spokojeni jak s produktem, tak našimi službami.

Neznáme pojem "malý" zákazník

Menší podniky a organizace tvoří cca 50% našeho klientského portfolia. Snažíme se všem, menším i větším, poskytnou individuální přístup a věnovat stejnou péči. Vážíme si všech.

Neexistuje problém, který nelze vyřešit

Více než 80% všech požadavků na support řešíme do dvou hodin. Řídíme se heslem, že každý problém je řešitelný a snažíme poskytnout co možná největší součinnost při řešení problému. 

 

Naše certifikáty:

CZCR2021L

Certifikát 624/2001

Cert624